פרופורציה – מומחים לרפואה אסתטית
Bookmark and Share

הסרת שיער - האזורים הפופולאריים ביותר, בשנת 2010

רשת מרפאות פרופורציה, המובילה את תחום הרפואה האסתטית והסרת שיער בלייזר, בישראל, מסכמת את תחום הסרת שיער בלייזר, בשנה החולפת:
הסרת שיער
הסרת שיער


במהלך שנת 2010, צפינו במגמה של עלייה בגיל הגברים שפונים לטיפולי הסרת שיער בלייזר. כיום, גברים בקבוצות הגיל 30-40, נהנים גם הם מהיתרונות של הסרת שיער בלייזר, זאת בניגוד לעבר, בו טיפולי הסרת שיער היו נחלתם של גברים עד גיל 25 בלבד.
באופן כללי, הביקוש לתחום הסרת השיער בלייזר גדל בכ-40% בקרב גברים ונשים, בהשוואה לשנה הקודמת. מסתבר, שבזכות טכנולוגיית הלייזר, גם הנשים וגם הגברים זנחו את השיטות המיושנות ובחרו בלייזר, כטיפול היעיל והמהיר ביותר להסרת שיער.
האזורים הכי פופולאריים להסרת שיער, במהלך שנת 2010:
בקרב גברים - הסרת שיער בגב, והסרת שיער בעורף.
הביקוש להסרת שיער באזור הידיים, גדל באופן משמעותי, יחסית לשנים הקודמות.

בקרב נשים - הסרת שיער מהשוקיים (רגל תחתונה), והסרת שיער מבית השחי.
זאת לעומת שנת 2009, שבהם האזורים המבוקשים להסרת שיער היו דווקא המפשעות ובית השחי.

לפתוח את השנה בגוף חלק...

בכל אחד מ-10 המרפאות, ברשת פרופורציה, ניתן לבצע הסרת שיער בלייזר, באזורים הנדרשים, כגון: הסרת שיער מהידיים, הסרת שיער מבית השחי, הסרת שיער מהמפשעות, הסרת שיער מהישבן, הסרת שיער מהרגליים, הסרת שיער מהחזה, הסרת שיער מהגב, הסרת שיער מהעורף, והסרת שיער מהפנים  - אצל גברים.

במהלך החודש הקרוב, תוכלו ליהנות מ- 50% הנחה (!) על כל אזור שני, בהסרת שיער בלייזר. כמו כן, מבוטחי 'כללית פלטינום', זכאים לסבסוד הקופה, בעלות הטיפולים להסרת שיער בלייזר, בפרופורציה.

 

למידע נוסף אודות הסרת שיער בלייזר, ולתיאום פגישה עם יועץ מומחה, ללא תשלום, התקשרו: 5599*.

 

לשאלות ותשובות בנושא הסרת שיער

לתמונות לפני ואחרי - הסרת שיער

 

הדפסשלח לחבר
דרונט בניית אתרים