פרופורציה – מומחים לרפואה אסתטית

המסת שומן ללא ניתוח

דיאטה קפדנית ומשטר אימוני כושר לא תמיד עוזרים לנו להיפטר ממצבורי שומן בגוף. שתי שיטות מהפכניות לחיטוב הגוף ללא ניתוח וללא שאיבה מציעות סילוק שומן עודף בטכנולוגיות מתקדמות – טיפולים קצרים, ללא תופעות לוואי והתוצאות מדהימות

המסת שומןהצטברות שומן, תהליכי השמנה, צלוליטיס ועוד תופעות הקשורות בהשמנה משפיעות על עור הגוף שלנו ומעוותת את פרופורציות של הגוף – אגן ירכיים רחב, ירכיים עבות, בטן נפולה, ולא משנה כמה דיאטות נעשה וכמה מאמץ נשקיע באימון גופני – העור כבר נפגם ומתקשה לשוב לקדמותו, למראה הטבעי והרענן של פעם או לגוף החטוב שהיה לנו טרם צבירת השומן.
הבשורות הטובות הן שהיום, יותר מתמיד, אפשר להעניק לעור חזות מוצקה ומרקם חלק ועדין. שתי שיטות מהפכניות לחיטוב הגוף ללא ניתוח וללא שאיבה מציעות סילוק שומן עודף בטכנולוגיות מתקדמות. 

לאורך השנים נעשו ניסיונות רבים למצוא את הפיתרון האולטימטיבי להמסת השומן בגוף. עד שנות ה-70, למשל, הוצאת רקמת שומן היתה כרוכה בחתכים עוריים נרחבים ורק במהלך שנות ה-70 רופאים מאיטליה וצרפת החלו בניסיונות בטכניקה חדשנית להוצאת עודפי שומן, טכניקה המוכרת כיום כ שאיבת שומן (Liposuftion).
גם בימינו שאיבת שומן פופולארית בקרוב רבים, בעלת יתרונות רבים, אבל גם כמה חסרונות משמעותיים, כמו למשל, קושי בעיצוב האזור שנשאב, סיכון בפגיעה בכלי דם שגורמים לשטפי דם תת עוריים ומאלצים את המטופלים ללבוש חבישה לוחצת לזמן ארוך (חודשיים) וחיסרון משמעותי נוסף בעלת השפעה מכריעה על התוצאה הסופית – בטיפול של שאיבת שומן אין למעשה שליטה על התכווצות העור מעל האזורים הנשאבים, מה שעלול ליצור לאחר הטיפול מראה של עור מדולל ומאוד לא אסתטי.

הפיתרון: סמרטליפו

בשנת 1999 לחסרונות אלו נמצא פיתרון אידיאלי. בשנה זו הוצג לראשונה מכשיר לייזר המסוגל לפרק באופן סלקטיבי את תאי השומן. המכשיר נקרא SMARTLIPO והוא מבוסס על טכנולוגיית לייזר חדשנית, שבאמצעותה ניתן לבצע המסת שומן מאזורים ממוקדים בגוף בשילוב מתיחת העור באזור ממנו ממיסים את השומן. הטיפול נועד לטפל באזורים מסוימים בגוף בהם יש נטייה לשומן להצטבר אזורים בהם קשה בדרך כלל להיפטר מהשומן באמצעות דיאטה או פעילות גופנית ואזורים שקשה לחטב, כמו: הבטן, גב, המותניים, ירכיים פנימיות, זרועות סנטר כפול וכדומה.
מעבר להתמקדות באזורים ספציפיים בגוף ויצירת מראה מתוח באזורים האלה, היתרון של הטיפול ב-SMARTLIPO הוא שפעולת הלייזר לא רק ממיסה את תאי השומן באזור המטופל אלא בנוסף גורמת למיצוק ומתיחת העור מהאזור המטופל על ידי גירוי העור לייצר מחדש קולגן - הקולגן הוא חלבון בעל חוזק גבוה שנמצא בעור וכשיש חסר בקולגן, העור נראה פחות מתוח ומוצק. בקולגן מרבים להשתמש באופן מלאכותי על ידי הזרקות קולגן, שנועדו למלא קמטים או חריצים בעור ואילו המסת שומן בלייזר מאפשרת ייצור טבעי ומחודש של קולגן בעור. כמו כן, פעולת הלייזר מונעת היווצרות שטפי דם ( הלייזר סוגר את כלי הדם).
הטיפול הוא מקומי, מבוצע במרפאה על ידי רופא בכיר שהוא מומחה לכירורגיה  פלסטית, אורכו של הטיפול כ-20 דקות בלבד והוא מבוצע בהרדמה מקומית. ללא תופעות לוואי, ללא צלקות, ללא ניתוח, ללא הרדמה כללית, וללא כאבים וניתן לחזור על הפעולה כל 3 חודשים כמו כן, חשוב לציין שהטיפול ב-SMARTLIPO מאושר על ידי ה-FDA , ומאז הושק בשנת 2002 בוצעו בעולם כבר עשרות אלפי טיפולים מוצלחים ובטוחים.
בניגוד לשאיבת שומן, לאחר הטיפול ב- SMARTLIPO יש להיות עם חבישה אלסטית למשך 3-7 ימים בלבד. תוצאות ראשוניות של הטיפול נראות כבר לאחר מספר ימים, ופירוק תאי השומן נמשך עד מספר חודשים לאחר מכן, כך שהתוצאה הסופית מתקבלת בהדרגה בתהליך שנראה טבעי. כמו כן, לקבלת תוצאות טובות יותר, מומלץ לבצע פעילות גופנית מתונה למשך חודשיים (הליכה למשך שעה 3 פעמים בשבוע). בזכות ה- SMARTLIPO סוף סוף אפשר ולהרגיש חטובים ויפים יותר מאי פעם.

האולטרה שייפ מככב

פירוק מצבורי שומן באולטרסאונד, זו הבשורה החדשנית הנוספת למחפשים להיפטר מהשומן בדרך יעילה ובטוחה. שיטת האולטרא שייפ מתמקדת באופן סלקטיבי בתאי השומן, מפרקת אותם ומשחררת את תכולתם המפונה לאחר הטיפול בצורה בטוחה על ידי מערכת חילוף החומרים הטבעית של הגוף. הטיפול בשיטת האולטרה-שייפ מתאים לאנשים בעלי מבנה גוף ממוצע עד מלא המעוניינים להשיג שיפור עיצובי ממוקד באחד או יותר מאזורי הגוף והטיפול מיועד בעיקר לאזורי הבטן, הירכיים והמותניים ומבוצע בהצלחה רבה על עשרות אלפי מטופלים ברחבי העולם באישור CE.
 
איך זה עובד? הטיפול מבוצע באמצעות מערכת Contour 1 – מכשיר המבוסס על טכנולוגיית אולטרה-סאונד. המכשיר פולט אלומה ממוקדת של אולטרה-סאונד אל תוך רקמת השומן התת עורית. אלומה זו שוברת באופן סלקטיבי את תאי השומן, בהשאירה את הרקמות השכנות, כולל כלי דם, עצבים ורקמות חיבור ללא פגע. על התהליך הטיפולי להתבצע במרפאתו של רופא המתמחה בטיפול. לפני תחילת התהליך בוחן הרופא את האזור המיועד לטיפול ומסמן את שיטחו – העובי המינימאלי של שכבת השומן הנדרש באזור הטיפול הוא 1.5 ס"מ.
משך הטיפול נקבע על פי שיטחו של האזור המסומן, ובממוצע אורך התהליך בין שעה לשעה וחצי. במהלך הטיפול שוכב המטופל על מיטת הטיפולים הנוחה של Cotour 1 כשידית המכשיר פולטת אלומת אולטרה-סאונד תוך כדי החלקת המכשיר על גבי העור. מערכת ניווט חדשנית אשר הינה חלק בלתי נפרד מהמכשיר, מכוונת את המפעיל במהלך הטיפול כולו ומבטיחה שהאזור הנבחר יטופל בצורה אחידה.

התוצאות : מחטבות וניתנות למדידה

טיפולי אולטרה שייפ אורכים בין 60 ל-90 דקות בלבד לטיפול ובממוצע נדרשת סידרה של 3 טיפולים ליצירת האפקט המחטב והתוצאות ניתנות למדידה: הפחתה ממוצעת של 4 ס"מ בהיקף הבטן, המותניים או הירכיים לאחר ממוצע של שלושה טיפולים, על פי תוצאות המחקרים הקליניים. עוד יתרון של השיטה הוא ששיטת  אולטרא-שייפ ושל סמרטליפו הוא שמדובר בטיפולים שאינם דורשים  טיפולי המשך - התוצאות  נשארות לאורך זמן – תאי שומן שיושמדו לא יחזרו, כל שעל המטופל לעשות הוא לשמור על אורח חיים בריא וליהנות ממראה חדש ומחמיא.

לכתבות נוספות על סמרטליפו לחצו כאן   
לכתבות נוספות על אולטרה שייפ לחצו כאן

לגלרית תמונות "לפני" ו"אחרי" המסת שומן בלייזר - לחצו כאן
לגלריית תמונות "לפני" ו"אחרי" אולטרה שייפ לחצו כאן


הדפסשלח לחברצור קשר
דרונט בניית אתרים