פרופורציה – מומחים לרפואה אסתטית
Bookmark and Share

עצמות לחיים - עיצוב פנים ללא ניתוח

עיצוב עצמות לחיים ללא ניתוח
עיצוב עצמות לחיים ללא ניתוח

נותנים כבוד ללחיים
זה נכון שהעיניים והאף מושכים הרבה מתשומת הלב שניתנת לפנים שלנו. אך גם החלק המרכזי של הפנים, הלחיים, ובוודאי עצמות הלחיים אשר מגדירות את "גבולות הגזרה" של הפנים, מהוות גורם מרכזי בהתרשמות הכללית ממראה הפנים. מאז ומתמיד, עצמות לחיים בולטות היוו אחד ממאפייני האידיאל ליופי – גם בין הנשים וגם ביו הגברים. לא במקרה, רבות מהדוגמניות ושחקניות הוליווד הנחשקות ביותר הן בעלות עצמות לחיים מובהקות.

 

כיצד זה מתבצע?
טיפולי עיצוב פנים ללא ניתוח הן טיפול מרפאתי קצר יחסית, אשר במהלכו מוחדרים מתחת לעור חומרי מילוי טבעיים. החומר מוחדר בצורה מבוקרת ובכמויות מזעריות על מנת לשלוט בצורה אופטימאלית על התוצאה (שנקבעה בעצה אחת עם המטופל), ונועדה להקנות אופי שונה, מודגש ומעוצב יותר לכל האזור היורד מקו הרקות, דרך עצמות לחיים, ועד קו לסת. מטופלות רבות מבקשות להשיג עצמות לחיים בולטות (או, לכל הפחות מודגשות). המאפיין הכי חשוב של תוצאת עיצוב עצמות לחיים ללא ניתוח  - הוא שהתוצאה נראית טבעית לחלוטין ללא צלקות או תפרים. אנשים בסביבת המטופל ישימו לב בוודאי לשינוי החיובי שחל בפניו, אך לא יוכלו לקשר זאת לטיפול אסתטי מסוים שנעשה.

חשיבות חומרי המילוי

כחלק מהשאיפה הבלתי מתפשרת למקצועיות ואיכות הטיפולם,  ובטיחות המטופלים, החומרים איתם עובדת רשת מרפאות "פרופורציה" הם רק אלה שאושרו לשימוש על ידי    ה-FDA האמריקאי, ומשרד הבריאות הישראלי. תוצאת הטיפול נשמרת כשנתיים. ניתן לחזור על עיצוב עצמות לחיים בתום תקופה זו. יחד עם זאת, כמות החומר שתידרש לטיפול אפקטיבי חוזר תקטן מפעם לפעם. כמו כן, ניתן להתאים את מראה עצמות הלחיים  למראה הפנים הכללי, וכך לשמור על האפקט הטבעי של הטיפול.
מספר רופאים מומחים לאסתטיקה,
אשר נשאלו אודות העדפות המטופלים היו מאוחדים בדעתם: גברים מעדיפים עצמות לחיים צרות וקצרות, מראה נוקשה ומסוקס יותר, נשים מעדיפים לחיים מלאות יותר, רכות יותר, אפילו עגלגלות יותר.
לפרטים נוספים אודות עיצוב עצמות לחיים ללא ניתוח, אנא התקשרו 5599*.

 

הדפסשלח לחבר
דרונט בניית אתרים