פרופורציה – מומחים לרפואה אסתטית
Bookmark and Share

בודי טייט – המסת שומן בגלי רדיו

המסת שומן בגלי רדיו בודי טייט
המסת שומן בגלי רדיו בודי טייט

בודי טייט הוא טיפול חדשני שמטרתו הצרת היקפים באמצעות המסת שומן בגלי רדיו. הטיפול מהווה שדרוג לטיפול שאיבת שומן הידוע, ומסוגל להשיג תוצאות בטיפול קצר וזעיר-פולשני, המצריך זמן התאוששות מינימאלי.

שכבת השומן

רבים מאיתנו מתמודדים ברמה יום יומית עם מצבורי שומן לא רצויים באזורים שונים של הגוף. השומן העודף מצטבר בבטן ובמותניים, בחלק האחורי של הזרועות, ירכיים, גב תחתון והאחוריים, וזאת לעיטים קרובות למרות תזונה מאוזנת ובריאה, אורח חיים בריא ופעילות גופנית.

לפעמים גם הדיאטה הנוקשה ביותר, וגם משטר אימונים ממוקד לאזורים ה"בעייתיים" לא מצליחים להביא לפתרון. הסיבות לכך יכולות להיות רבות: מבנה גוף, חילוף חומרים משתנה, סיבות תורשתיות ועוד. אבל בשורה התחתונה, כמה מאיתנו ייחלו בסתר לקיצור דרך במלחמה העיקשת במצבורי שומן?

 

בודי טייט – המסת שומן בגלי רדיו

בודי טייט הוא בדיוק קיצור דרך כזה. המסת שומן מתבצעת באמצעות שתי אלקטרודות, שביניהן עוברים גלי הרדיו. במהלך הטיפול, נעשה חתך קטן, אשר דרכו מוכנסת אחת האלקטרודות. אלקטרודה ממיסה את השומן, והופכת אותו לנוזל, המתנקז אל מחוץ לגוף.

 

בודי טייט  - היתרונות

מעטים מודעים לכך, אך כמות תאי השומן בגופנו היא סופית. כלומר – תאי שומן שמוציאים אותם מהגוף. לעולם לא יחזרו שוב "לרבוץ" באזור הטיפול. זהו אחד היתרונות הבולטים של טיפול בודי טייט. (גם אם המטופל משמין שוב, השומן יצטבר באזורים אחרים בגוף, אך לא באזור שטופל).

יתרון חשוב נוסף של בודי טייט הוא באפקט מיצוק העור, אשר מתקבל עם תום הטיפול. טיפולי הצרת היקפים מסורתיים לא טיפלו בעור העודף שנותר לאחר הוצאת השומן. בודי טייט נותן מענה לסוגיה זו, והעור מתמצק בצורה משמעותית,באזור שטופל, וכך נמנעת תופעת עודפי עור.

 

יתרון מהותי נוסף של בודי טייט הוא בזמני החלמה מקוצרים. היות והטכנולוגיה מצריכה חתך קטן בלבד, הטיפול הוא קצר ביותר, וטראומטי פחות לגוף. אך גם לאחר הטיפול, התחושות הלא נעימות שהמטופלים מרגישים הם בעוצמה יחסית קטנה. תוך כשבוע ניתן לחזור לשגרה כמעט מלאה (השגרה של כולנו היא שונה, וכמובן יש להיוועץ ברופא, במיוחד לגבי פעילות ספורט מאומצת)

 

המסת שומן עם בודי טייט – התוצאה

תוצאת המסת שומן באמצעות טכנולוגיית בודי טייט ניתן לראות כבר בימים הראשונים של הטיפול. שכבת השומן שהציקה כל כך לפני כן - נעלמה כלא הייתה. בטווח של מספר שבועות הנפיחות הקטנה שנותרה ממשיכה להיעלם, ובטווח של חודשיים ניתן לראות את התוצאה הסופית של הטיפול – הצרת היקפים משמעותית, שהושגה בטיפול אחד קצר.

המסת שומן ברשת מרפאות פרופורציה

טיפול בודי טייט ברשת "פרופורציה" הוא אחד הטיפולים הפופולאריים ביותר עובר מטופלים שהיו רוצים להיפטר מעודפי שומן . את הטיפול ב"פרופורציה" מבצעים מומחים לכירורגיה פלסטית, והוא מתבצע בבתי חולים פרטיים הטובים בישראל, המאובזרים במכשור רפואי מתקדם, בעלי צוות מיומן, ופועלים באישור משרד הבריאות. רשת "פרופורציה", המובילה את שוק הרפואה הפלסטית הפרטית בישראל כבר 24 שנה, מתייחסת אל כל לקוחותיה כלקוחות VIP. בואו לשמוע על טיפול המסת שומן בגלי רדיו – בודי טייט – בפגישת ייעוץ עם הרופאים המומחים שלנו.

***השתתפות כלכלית מושלם פלטינום, בעלות טיפול המסת שומן בפרופורציה!

למידע נוסף אודות המסת שומן וקביעת פגישת ייעוץ, התקשרו אל מוקד שרות הלקוחות שלנו: 5599*.

           
הדפסשלח לחבר
דרונט בניית אתרים