פרופורציה – מומחים לרפואה אסתטית
Bookmark and Share

בודי טייט – הדרך היעילה ביותר לעיצוב הגוף

בודי טייט - המסת שומן
בודי טייט - המסת שומן

מחקר שנערך בהשתתפותם של 22,000 גברים ונשים בגילאי 20-69, לאורך תקופה של 5 שנים, הראה כי העלייה השנתית הממוצעת במשקל הייתה בכ- 400 גרם אצל נשים וכ- 390 גרם אצל גברים. סיבת ההשמנה – לבני אדם ישנה נטייה לאכול מאכלים עם רמת קלוריות גבוהה.


צריכת הקלוריות היומית המומלצת בדרך כלל לגברים היא כ- 2550 קלוריות ליום ו- 1940 קלוריות לנשים. מספר הקלוריות כמובן משתנה מאוד בהתאם לאורח חיים, גיל, משקל, מבנה גוף ואופן הפעילות היומית.


לפני שהחלו תעשיות המזון בעולם לפתח מזון מעובד, אנשים אכלו מאכלים טבעיים ובריאים. על ידי כך בעצם הצליחו לשמור במודע או לא, על שרירים רזים ושומן ברמות הנדרשות. אך העולם התקדם מאז והקצב המסחרר שלו הכתיב גם את קצב החיים של בני האדם. בעולם כל כך סואן אוכל מהיר הוא פתרון להרבה אנשים שלא מוצאים לכך את הזמן.


אך לתזונה לא נכונה, אם באשמתנו או לא, ישנן השלכות. מצבורי שומן רבים תופסים את מקומם בגופנו ואין לכך פתרונות קסם, עד כדי כך שלפעמים גם דיאטה קפדנית במיוחד ופעילות ספורטיבית לא מצליחות להסיר את אותם מצבורי שומן.


המסת שומן בעזרת הבודי טייט היא שיטה משוכללת ומתקדמת לעיצוב הגוף, אשר פותחה במשך השנים בעזרת מחקרים מקיפים. בודי טייט הינו מכשיר מתוחכם שנועד להמיס שומן מהגוף ולהדק את העור בצורה היעילה ביותר. רופאים רבים טוענים כי מכשיר הבודי טייט משיג תוצאות מבטיחות בתחום המסת שומן.


מכשיר ה- בודי טייט מאפשר לרופא לבחור את אורך גל האנרגיה הנדרש להמסת שומן עיקש. מספר אזורים בגוף יכולים להיות מטופלים בו זמנית, ובזמן מינימאלי כתוצאה מהמהירות הגבוהה של המכשיר. כמו כן, רק האזור המטופל מושפע מהאנרגיה של המכשיר, מה שעוזר עוזר למנוע כוויות או צלקות.


מכשיר ה- בודי טייט יעיל לאזור הבטן, ירכיים, ישבן, זרועות, ברכיים וצוואר. מטופלים רבים שעברו את ההליך הרעיפו שבחים על תוצאות הטיפול. טיפול המסת שומן בעזרת ה- בודי טייט הינו מקפצה גדולה בתחום הרפואה, שרופאים כירורגיים רבים ציפו לה. מכשיר חדשני זה מנצל את אנרגית גלי הרדיו כדי לספק את התוצאות הטובות ביותר ולהעניק בטיחות מקסימאלית למטופל.


בעזרת שיטה זו רופאים יכולים כיום לחטב את גופו של המטופל בצורה מדויקת ובטוחה, המונעת כוויות וצלקות ובו בזמן גם מפחיתה את טראומת העור. כל אלו עוזרים למטופל להתאושש מהטיפול תוך זמן קצר ולחזור לפעילות רגילה מיד לאחר מכן.


למעשה, מחקרים מראים כי מכשיר ה- בודי טייט עשוי להיות עד 40% יעיל יותר בהידוק העור, מצורות מסורתיות של שאיבת שומן. בנוסף, טכניקה זו גם מספקת כ- 30% הפחתה מזמן ההחלמה, בהשוואה לטכניקות שאיבת שומן אחרות.

 

למידע נוסף אודות המסת שומן בעזרת בודי טייט ולקביעת פגישת ייעוץ, חייגו – 5599*

להלן סרטון המדגים את הליך המסת שומן באמצעות בודי טייט:

  

הדפסשלח לחבר
דרונט בניית אתרים